Przepraszamy że nas tak długo nie było ale ktoś nam usunął bloga i musiałysmy wszystko przywracać teraz mamy nowego bloga z innymi opowiadaniami. niestety Anna nie będzie przez pewien czas dodawała opowiadań. Linka do nowego bloga: http://aleshley1234.blogspot.com/ Jeszcze raz przepraszamy i mamy nadzieje że nam wybaczycie. :D /Nicola
P.S W razie pytań piszcie: BlogNicola@wp.pl
czwartek, 11 kwietnia 2013
wtorek, 2 kwietnia 2013
Wiadomość
Hejka!
Bardzo was przepraszamy że nie dodawałyśmy opowiadań przez tak długi czas. Byłyśmy bardzo zajęte.. Annie urodził się młodszy brat, więc musiała pomagać w domu, dodatkowo święta i wgl. Anna bardzo przeprasza ale jak na razie jest bardzo zajęta. Może dziś uda jej się zacząć opowiadanie, ale to bardzo wątpliwe. Mamy do was pytanko kto w czwartek pisze test 6 klas ?? Dobra jeżeli coś od nas chcecie to piszcie: BlogNicola@wp.pl Na pewno odpowiemy na wasze wiadomości. Dobra ja lece, bo musze iść do Anny. Pa pa..
Nicola
Bardzo was przepraszamy że nie dodawałyśmy opowiadań przez tak długi czas. Byłyśmy bardzo zajęte.. Annie urodził się młodszy brat, więc musiała pomagać w domu, dodatkowo święta i wgl. Anna bardzo przeprasza ale jak na razie jest bardzo zajęta. Może dziś uda jej się zacząć opowiadanie, ale to bardzo wątpliwe. Mamy do was pytanko kto w czwartek pisze test 6 klas ?? Dobra jeżeli coś od nas chcecie to piszcie: BlogNicola@wp.pl Na pewno odpowiemy na wasze wiadomości. Dobra ja lece, bo musze iść do Anny. Pa pa..
Nicola
Subskrybuj:
Posty (Atom)