Hejka!
Bardzo was przepraszamy że nie dodawałyśmy opowiadań przez tak długi czas. Byłyśmy bardzo zajęte.. Annie urodził się młodszy brat, więc musiała pomagać w domu, dodatkowo święta i wgl. Anna bardzo przeprasza ale jak na razie jest bardzo zajęta. Może dziś uda jej się zacząć opowiadanie, ale to bardzo wątpliwe. Mamy do was pytanko kto w czwartek pisze test 6 klas ?? Dobra jeżeli coś od nas chcecie to piszcie: BlogNicola@wp.pl Na pewno odpowiemy na wasze wiadomości. Dobra ja lece, bo musze iść do Anny. Pa pa..
Nicola
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz