środa, 27 marca 2013

Kolejna zabawa

#Co wolisz?
1. Do kina zabiera cię:
a.)  Harry
b.) Liam
2. W moim opowiadaniu: ~Mambaa
a.) Anna ma chodzić z Niallem
b.) Asia ma chodzić z Louisem
3. W moim opowiadaniu: ~Mambaa
a.)Anna, Nicola i Asia są przyjaciółkami
b.)Anna nie lubi Asi, bo jest zazdrosna o Nicole
c.)Asia nie lubi Anny, bo sądzi że ta chce jej odbić przyjaciółkę
4. W moim opowiadaniu: ~Mambaa
a.)Asia spędzi noc z Louisem i dostanie nagane
b.)Anna nie wróci na noc do akademika
c.)Anna nie będzie chciała być w pokoju z Asią i Nicolą
__________________________________________
4 komy kolejna zabawa :D

7 komentarzy: