Hejka z tej strony Anna , od dziś będę tutaj wstawiała opowiadania . Jedno opowiadanie dziennie na 100%. Bohaterów dodam 27.03.2013 r. P.S. Ja i Nicola mieszkamy w internacie
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz