wtorek, 26 marca 2013

Wstęp1

Hejka z tej strony Anna , od dziś będę tutaj wstawiała opowiadania . Jedno opowiadanie dziennie na 100%. Bohaterów dodam 27.03.2013 r.
P.S. Ja i Nicola mieszkamy w internacie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz