Life brings a lot of sadness , but also happines

środa, 27 marca 2013

Uwaga!!!

Uwaga !!!
Dzisiaj raczej nie ale koło 1 w nocy będzie opowiadanie xD
Autor: BlogNicola o 15:16
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2013 (24)
    • ►  kwietnia (2)
    • ▼  marca (22)
      • Anna
      • Zabawa
      • Opowiadanie 4 / Ann
      • Opowiadanie 4 Nicola
      • Nowi bohaterowie u Mamby
      • Opowiadanie 3/ Ann
      • Opowiadanie 3 Nicolaa
      • Uwaga!!!
      • Opowiadanie 2
      • Bohaterowie
      • Bohaterowie / Ann xD
      • Opowiadanie 2/ Ann ( Dogerka , jakbyście zapomniel...
      • Zabawa cz.4 (Dogerka)
      • Zabawa cz.3
      • Zabawa cz.2
      • Zabawa
      • Kolejna zabawa
      • Wyniki
      • Opowiadanie 1 Mambaa
      • Nowa zabawa na blogu !
      • Opowiadanie 1 / Ann
      • Wstęp1

O mnie

Moje zdjęcie
BlogNicola
Hej !! Tu Nicola i Anna. Mieszkamy w akademiku i uwielbiamy pisać opowiadania :D
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.