wtorek, 26 marca 2013

Nowa zabawa na blogu !

Mamy dla was nową zabawe a mianowicie pytanko od admina !
My zadajemy wam pytania lub piszemy zagadke. Uwaga ! Dziennie jedna zagadka!
To zaczynamy dziś pytanko !
Jak mają na imie Mamba i Dogerka?Odpowiedzi piszcie w komentarzach! Jutro podamy poprawne odpowiedzi :D

22 komentarze:

  1. Francziszka ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Nicola ? and Anna ?

    OdpowiedzUsuń
  3. Kiedy wyniki ?

    OdpowiedzUsuń
  4. Zaynka i Harrynka ?

    OdpowiedzUsuń
  5. Ej ogłoście już!!

    OdpowiedzUsuń
  6. Ogłoście już Niallynka i Louiska

    OdpowiedzUsuń