Mamy dla was nową zabawe a mianowicie pytanko od admina !
My zadajemy wam pytania lub piszemy zagadke. Uwaga ! Dziennie jedna zagadka!
To zaczynamy dziś pytanko !
Jak mają na imie Mamba i Dogerka?Odpowiedzi piszcie w komentarzach! Jutro podamy poprawne odpowiedzi :D
Anna
OdpowiedzUsuńAsia ?
OdpowiedzUsuńAsia to sis Dogerki
UsuńOla ?
OdpowiedzUsuńCzemu?
UsuńOlga?
OdpowiedzUsuńNiee
UsuńAnia ?
OdpowiedzUsuńKarolina ?
OdpowiedzUsuńSylwia ?
OdpowiedzUsuńOktawia ?
OdpowiedzUsuńKsaweryna ?
OdpowiedzUsuńWtf ??
UsuńGenowefa ?
OdpowiedzUsuńOktawia ?
OdpowiedzUsuńFrancziszka ?
OdpowiedzUsuńNicola ? and Anna ?
OdpowiedzUsuńKiedy wyniki ?
OdpowiedzUsuńZaynka i Harrynka ?
OdpowiedzUsuńHahaha co ??
UsuńEj ogłoście już!!
OdpowiedzUsuńOgłoście już Niallynka i Louiska
OdpowiedzUsuń