Przez 30 minut będziemy odpowiadać na wasze wszystkie pytania. Więc pytajcie w komentarzach ! :D Hahahah no nie moge z was <3 Zadajecie takie fajne pytania że przedłużam czas i odpowiadamy na nie do 23 <3 :* /Nicola
Tak, że Awww xd Haha nie no lubimy się.. poznałyśmy się w wakacje więc za dużo o sobie nie wiemy, ale się lubimy... Mamy wspólne zainteresowania, świetnie się dogadujemy.. Więc jest ok. /Nicola
Moim zdaniem zwykła.. no sorrka nie potrafie jej ocenić to tak jak my byśmy napisały czy wasza mama jest ładna.. Ja tam nic nie sugeruje haha i Dogerka to nie moja mama haha dobra sorry nie ogarniam :D /Nicola
Która pierwsza zaczęła pisać opowiadania ?
OdpowiedzUsuńDogerka :D
UsuńLubicie pisać opowiadania ?
OdpowiedzUsuńTaaaa, ja lubie *_* :D /Nicola
UsuńKocham / Ann
UsuńWiecie że jesteście zajebiste ?
OdpowiedzUsuńJuż teraz tak xd /Nicola
UsuńMieszkacie w akademiku ?
OdpowiedzUsuńTaa
UsuńJJak bardzo się lubicie?
OdpowiedzUsuńTak, że Awww xd Haha nie no lubimy się.. poznałyśmy się w wakacje więc za dużo o sobie nie wiemy, ale się lubimy... Mamy wspólne zainteresowania, świetnie się dogadujemy.. Więc jest ok. /Nicola
Usuńa
UsuńMacie jakieś zwierzę ?
OdpowiedzUsuńTak.
UsuńDogerka psa, a ja (Nicola xd)świnki morskie.
Lubicie 1D
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
UsuńJa lubie. Dogerka nie za bardzo.. :D
UsuńKiedy następne opowiadanie ?
OdpowiedzUsuńSię piszę xD Możliwe że ok. 1 w nocy :D /Nicola
UsuńW ilu procentach sie lubicie ?
OdpowiedzUsuńTrudne pytanie... Lubimy się bardzo czyli można by powiedzieć, że 96% :D
UsuńMacie chłopaka ?
OdpowiedzUsuńNie :D
UsuńKto wymyslił tą zabawe ?
OdpowiedzUsuńDogerka w kąpieli xd
Usuńhahahhahah . Rozjebałaś mnie Nicola :D
UsuńNo co taka prawda :D Anna mi pisze na fb: Mam nową zabawe na bloga tylko czekaj bo się kompie :D
UsuńAha i sorrka za moją ortografie :D Wczoraj siedziałyśmy do 3 w nocy i mam zamuła xd (nadal xd)
UsuńNicola jak bardzo lubisz Anne ?
OdpowiedzUsuńHymm bardzooo :D
UsuńCzemu mieszkacie w internacie , jak chodzicie dopiero do gimnazjum ?
OdpowiedzUsuńBo to gimnazjum prywatne i byłoby ciężko z dojazdem bo do szkoły byśmy jechały ok. 2 godzin :(
UsuńKtóra lepiej się uczy ?
OdpowiedzUsuńChyba obie tak samo :D
UsuńChciałybyście spotkać się z 1D ?
OdpowiedzUsuńJa tak :D /Nicola
UsuńTraktujecie się jak siostry ?
OdpowiedzUsuńHymm... Jak siostry to może za dużo powiedziane.. Ale jesteśmy ze sobą na pewno bardzo blisko
UsuńCzemu chodzicie do prywatnego gimnazjum ?
OdpowiedzUsuńNwm xd Bo jesteśmy dziwne?? xD Hahah bardzo nam się spodobało i.. postanowiłyśmy tam iść :D
UsuńLubicie spać ?
OdpowiedzUsuńTak <3
Usuńkochacie nas?
OdpowiedzUsuńHahah taa xd
UsuńLubicie muzykę ?
OdpowiedzUsuńTzn. Jako przedmiot szkolny to nie, bo obi tak "świetnie" śpiewamy :D Ale muzyke pod pojęciem piosenki itd. To tak :D
UsuńLubicie pisać opowiadania dla nas ?
OdpowiedzUsuńTaa :D
UsuńFajnie się razem mieszka ?
OdpowiedzUsuńNa początku wiadomo, że było trudno ale teraz jest ok.. Mamy częste odpały i jest fajnie :D
UsuńZajebiste jesteście !!
OdpowiedzUsuńDzięki...
UsuńŁadny pokój macie w internacie ?
OdpowiedzUsuńHymm całkiem fajny.. :D
UsuńŁadnie śpiewacie ?
OdpowiedzUsuńNiee hahahahahaahah
UsuńIle godzin macie dziennie ?
OdpowiedzUsuńW szkole ?? Ok. 6-8 :(
UsuńMacie mundurki ?
OdpowiedzUsuńNiee :D
UsuńW internacie możecie mieć laptopy ?
OdpowiedzUsuńTaa :D
UsuńDacie sw zdjęcia ?
OdpowiedzUsuńHahahah sorrka ale nie :D
UsuńCzemu wasze konto nazywa się Asia Piasecka jak żadna z was nie ma tak na imie ?
OdpowiedzUsuńBo to siostra Anny (ona nie ma tak na nazwisko tylko jej siorka jest dziwna i ma takiego idola) Hah
UsuńMiałyście kiedyś chłopaka ?
OdpowiedzUsuńTaaa
UsuńA macie darmowy internet ?
OdpowiedzUsuńW internacie tak tyle że dość słaby :( :P
UsuńCzy Dogerka jest trochę nie normalna ?
OdpowiedzUsuńHahah troche?? Troche nawet bardzo :D <3
UsuńLubimy was ♥
OdpowiedzUsuńMy was też :D
Usuńlol ile pytać xD
OdpowiedzUsuń:D
UsuńDogerka miała chłopaka ?
OdpowiedzUsuńTak
UsuńCzemu Dogerka nie jest ze sw chłopakiem . odpowiedzieć ma Nicola
OdpowiedzUsuńHahahahahahahaha bo to ogólnie było dziwne i.. ona sama nie wie czemu ale to było dawno xd /Nicolaa <3
UsuńCzy Dogerki chłopak kochał ją ? odpowiedzieć ma Nicola bo dogerka prawdy nie napisze
OdpowiedzUsuńHahah nie wiem... Ona zaraz napisze tylko musi wrócić z kuchni bo poszła po kanapki :D
Usuńwierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia ?
OdpowiedzUsuńTaaa :D
UsuńCzy Dogerka jest ładna ?
OdpowiedzUsuńMoim zdaniem zwykła.. no sorrka nie potrafie jej ocenić to tak jak my byśmy napisały czy wasza mama jest ładna.. Ja tam nic nie sugeruje haha i Dogerka to nie moja mama haha dobra sorry nie ogarniam :D /Nicola
UsuńNie jestem ładna xD Dobra idę robić kanapki :D
UsuńPiszecie fajne opowiadania !
OdpowiedzUsuńDzięki :D
UsuńNo ale czemu nie są razem ??
OdpowiedzUsuńJezuu to było dawno xD Nie wiem dlaczego nie jestem Dogerka /Nicola
UsuńCzy dogerce podoba sie jakiś chłopak ?
OdpowiedzUsuńTak ty :D /Nicolaa
Usuńhahah wiem że jestem ładny :D
UsuńHahahahah Jesteś chłopakiem ?? /Nicola
UsuńTak
UsuńCzy do waszej sql chodzą tylko dziewczyny czy też chłopacy ?
OdpowiedzUsuńDziewczyny i chłopacy :D
Usuńhahaha , ale z niej głodomor
OdpowiedzUsuńHahah siostra jej zabrała kanapki biedna Anna xD
UsuńJak miał na imię były Dogerki ?
OdpowiedzUsuńPaweł
UsuńJak ma na imię chłopak który podoba się Annie ?
OdpowiedzUsuńDaniel
UsuńCo za siostre ma Anna ?
OdpowiedzUsuńTaką jakąś dziwną nie znam jej xd /Nicola
UsuńNo ale czemu nie są razem ?
OdpowiedzUsuńNo nie wiem ale podejrzewam ze dlatego że zerwali. I to jest bardzo możliwe podejrzenie :D Sądze że prawdziwe :D /Nicola
UsuńCzemu Dogerka nie jest z Pawłem ?
OdpowiedzUsuńBo zerwali.. :D
UsuńPaweł zdradził dogerkę czy co ?
OdpowiedzUsuńNie ..
UsuńDogerka kochała Pawła ?
OdpowiedzUsuńNiee :D
UsuńCzemu Dogerka i Paweł zerwali ?
OdpowiedzUsuńDługa historia :D
UsuńTak jestem chłopakiem
OdpowiedzUsuńFajnie bardzoooooo sie ciesze :D /Nicola
UsuńJa też :D
UsuńJa bardziej xD /Nicola
UsuńCzemu Dogerka się nie wypowiada ?
UsuńKanapki robi :D /Nicola
UsuńMamy czas wysłuchamy jej :)
OdpowiedzUsuńHah
UsuńCzy Dogerka jest gruba ?
OdpowiedzUsuńJest strasznie chuda i mi właśnie isze ze jej siostra nie chce jej dopuścić do lodówki xd
UsuńJak idzie robienie kanapek Dogerce ?
OdpowiedzUsuńSiostra jej nie dopuszcza do lodówki
UsuńTak się składa że też mam na imie Daniel
OdpowiedzUsuńHahahaha <3 /Nicola
UsuńDoherka mieszka w CWA ?
UsuńA coo ?? :D
UsuńDaniel Dogerka zaczyna się bać :D /Nicola
UsuńMuszę wiedzieć to sprawa życia i śmierci
UsuńLubicie angielski ?
UsuńTaa. Ej Daniel prośba weź się podpisuj np. D lub coś w tym stylu :D /Nicola
Usuńspoko/D
UsuńOj to nie dobrz , nie jestem pedofilem a nic tylko chcę się dowiedziec czy Dogerka to ta osoba o której mysle
OdpowiedzUsuńHahah raczejj :D
Usuńco raczej /D
UsuńTo raczej ta osoba o której myślisz :D Ejj masz gg ?? /Nicola
Usuńmam/D
UsuńPodasz ?? /Nicola
UsuńCo robi Dogerka / D
OdpowiedzUsuńPisze ze mna na fb
Usuńzjadła już ? /D
UsuńNie :D
UsuńOkejj zjadła :D
Usuń?To czemu Dogerka i Paweł zerwali
OdpowiedzUsuńNie wiem
UsuńCzemu paweł i Dogerka zerwali ?
OdpowiedzUsuńNie wiem ..
UsuńPo co Ci mój numer gg ?/ D
OdpowiedzUsuńWeź podaj bo robimy spam jak cholera xd I na część pytań o Dogerce ci i tak nie odpowiem tutaj :D /Nicola
Usuńok masz te gg46906733/D
OdpowiedzUsuńDziękuje :D /Nicola
UsuńAle za to odpowiesz mi na gg na pare pytan o dogerceok?
OdpowiedzUsuń