czwartek, 28 marca 2013

Zabawa

Przez 30 minut będziemy odpowiadać na wasze wszystkie pytania. Więc pytajcie w komentarzach ! :D
Hahahah no nie moge z was <3 Zadajecie takie fajne pytania że przedłużam czas i odpowiadamy na nie do 23 <3 :* /Nicola

157 komentarzy:

  1. Która pierwsza zaczęła pisać opowiadania ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubicie pisać opowiadania ?

    OdpowiedzUsuń
  3. Wiecie że jesteście zajebiste ?

    OdpowiedzUsuń
  4. Mieszkacie w akademiku ?

    OdpowiedzUsuń
  5. JJak bardzo się lubicie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, że Awww xd Haha nie no lubimy się.. poznałyśmy się w wakacje więc za dużo o sobie nie wiemy, ale się lubimy... Mamy wspólne zainteresowania, świetnie się dogadujemy.. Więc jest ok. /Nicola

      Usuń
  6. Macie jakieś zwierzę ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak.
      Dogerka psa, a ja (Nicola xd)świnki morskie.

      Usuń
  7. Kiedy następne opowiadanie ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Się piszę xD Możliwe że ok. 1 w nocy :D /Nicola

      Usuń
  8. W ilu procentach sie lubicie ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Trudne pytanie... Lubimy się bardzo czyli można by powiedzieć, że 96% :D

      Usuń
  9. Macie chłopaka ?

    OdpowiedzUsuń
  10. Kto wymyslił tą zabawe ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. hahahhahah . Rozjebałaś mnie Nicola :D

      Usuń
    2. No co taka prawda :D Anna mi pisze na fb: Mam nową zabawe na bloga tylko czekaj bo się kompie :D

      Usuń
    3. Aha i sorrka za moją ortografie :D Wczoraj siedziałyśmy do 3 w nocy i mam zamuła xd (nadal xd)

      Usuń
  11. Nicola jak bardzo lubisz Anne ?

    OdpowiedzUsuń
  12. Czemu mieszkacie w internacie , jak chodzicie dopiero do gimnazjum ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bo to gimnazjum prywatne i byłoby ciężko z dojazdem bo do szkoły byśmy jechały ok. 2 godzin :(

      Usuń
  13. Która lepiej się uczy ?

    OdpowiedzUsuń
  14. Chciałybyście spotkać się z 1D ?

    OdpowiedzUsuń
  15. Traktujecie się jak siostry ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hymm... Jak siostry to może za dużo powiedziane.. Ale jesteśmy ze sobą na pewno bardzo blisko

      Usuń
  16. Czemu chodzicie do prywatnego gimnazjum ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nwm xd Bo jesteśmy dziwne?? xD Hahah bardzo nam się spodobało i.. postanowiłyśmy tam iść :D

      Usuń
  17. Lubicie spać ?

    OdpowiedzUsuń
  18. kochacie nas?

    OdpowiedzUsuń
  19. Lubicie muzykę ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tzn. Jako przedmiot szkolny to nie, bo obi tak "świetnie" śpiewamy :D Ale muzyke pod pojęciem piosenki itd. To tak :D

      Usuń
  20. Lubicie pisać opowiadania dla nas ?

    OdpowiedzUsuń
  21. Fajnie się razem mieszka ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na początku wiadomo, że było trudno ale teraz jest ok.. Mamy częste odpały i jest fajnie :D

      Usuń
  22. Zajebiste jesteście !!

    OdpowiedzUsuń
  23. Ładny pokój macie w internacie ?

    OdpowiedzUsuń
  24. Ładnie śpiewacie ?

    OdpowiedzUsuń
  25. Ile godzin macie dziennie ?

    OdpowiedzUsuń
  26. Macie mundurki ?

    OdpowiedzUsuń
  27. W internacie możecie mieć laptopy ?

    OdpowiedzUsuń
  28. Dacie sw zdjęcia ?

    OdpowiedzUsuń
  29. Czemu wasze konto nazywa się Asia Piasecka jak żadna z was nie ma tak na imie ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bo to siostra Anny (ona nie ma tak na nazwisko tylko jej siorka jest dziwna i ma takiego idola) Hah

      Usuń
  30. Miałyście kiedyś chłopaka ?

    OdpowiedzUsuń
  31. A macie darmowy internet ?

    OdpowiedzUsuń
  32. Czy Dogerka jest trochę nie normalna ?

    OdpowiedzUsuń
  33. Lubimy was ♥

    OdpowiedzUsuń
  34. lol ile pytać xD

    OdpowiedzUsuń
  35. Dogerka miała chłopaka ?

    OdpowiedzUsuń
  36. Czemu Dogerka nie jest ze sw chłopakiem . odpowiedzieć ma Nicola

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hahahahahahahaha bo to ogólnie było dziwne i.. ona sama nie wie czemu ale to było dawno xd /Nicolaa <3

      Usuń
  37. Czy Dogerki chłopak kochał ją ? odpowiedzieć ma Nicola bo dogerka prawdy nie napisze

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hahah nie wiem... Ona zaraz napisze tylko musi wrócić z kuchni bo poszła po kanapki :D

      Usuń
  38. wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia ?

    OdpowiedzUsuń
  39. Czy Dogerka jest ładna ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Moim zdaniem zwykła.. no sorrka nie potrafie jej ocenić to tak jak my byśmy napisały czy wasza mama jest ładna.. Ja tam nic nie sugeruje haha i Dogerka to nie moja mama haha dobra sorry nie ogarniam :D /Nicola

      Usuń
    2. Nie jestem ładna xD Dobra idę robić kanapki :D

      Usuń
  40. Piszecie fajne opowiadania !

    OdpowiedzUsuń
  41. No ale czemu nie są razem ??

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jezuu to było dawno xD Nie wiem dlaczego nie jestem Dogerka /Nicola

      Usuń
  42. Czy dogerce podoba sie jakiś chłopak ?

    OdpowiedzUsuń
  43. Czy do waszej sql chodzą tylko dziewczyny czy też chłopacy ?

    OdpowiedzUsuń
  44. hahaha , ale z niej głodomor

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hahah siostra jej zabrała kanapki biedna Anna xD

      Usuń
  45. Jak miał na imię były Dogerki ?

    OdpowiedzUsuń
  46. Jak ma na imię chłopak który podoba się Annie ?

    OdpowiedzUsuń
  47. Co za siostre ma Anna ?

    OdpowiedzUsuń
  48. No ale czemu nie są razem ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No nie wiem ale podejrzewam ze dlatego że zerwali. I to jest bardzo możliwe podejrzenie :D Sądze że prawdziwe :D /Nicola

      Usuń
  49. Czemu Dogerka nie jest z Pawłem ?

    OdpowiedzUsuń
  50. Paweł zdradził dogerkę czy co ?

    OdpowiedzUsuń
  51. Dogerka kochała Pawła ?

    OdpowiedzUsuń
  52. Czemu Dogerka i Paweł zerwali ?

    OdpowiedzUsuń
  53. Tak jestem chłopakiem

    OdpowiedzUsuń
  54. Mamy czas wysłuchamy jej :)

    OdpowiedzUsuń
  55. Czy Dogerka jest gruba ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jest strasznie chuda i mi właśnie isze ze jej siostra nie chce jej dopuścić do lodówki xd

      Usuń
  56. Jak idzie robienie kanapek Dogerce ?

    OdpowiedzUsuń
  57. Tak się składa że też mam na imie Daniel

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Doherka mieszka w CWA ?

      Usuń
    2. Daniel Dogerka zaczyna się bać :D /Nicola

      Usuń
    3. Muszę wiedzieć to sprawa życia i śmierci

      Usuń
    4. Lubicie angielski ?

      Usuń
    5. Taa. Ej Daniel prośba weź się podpisuj np. D lub coś w tym stylu :D /Nicola

      Usuń
    6. spoko/D

      Usuń
  58. Oj to nie dobrz , nie jestem pedofilem a nic tylko chcę się dowiedziec czy Dogerka to ta osoba o której mysle

    OdpowiedzUsuń
  59. Co robi Dogerka / D

    OdpowiedzUsuń
  60. ?To czemu Dogerka i Paweł zerwali

    OdpowiedzUsuń
  61. Czemu paweł i Dogerka zerwali ?

    OdpowiedzUsuń
  62. Po co Ci mój numer gg ?/ D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Weź podaj bo robimy spam jak cholera xd I na część pytań o Dogerce ci i tak nie odpowiem tutaj :D /Nicola

      Usuń
  63. ok masz te gg46906733/D

    OdpowiedzUsuń
  64. Ale za to odpowiesz mi na gg na pare pytan o dogerceok?

    OdpowiedzUsuń